بروکر فیبوگروپ - افتتاح حساب واقعی و شارژ حساب ریالی بدون نیاز به وب مانی


🔴 معرفی بروکر فیبوگروپ:
هلدینگ بین المللی مالی فیبو گروپ با بیش از 18 سال سابقه فعالیت (از سال 1998) یکی از قدیمی ترین شرکت های فعال در عرصه معاملات آنلاین ارزهای خارجی می باشد. اطلاعات بیشتر.

وب سایت فارسی بروکر فیبوگروپ. اینجا را کلیک کنید

🔴 امنیت حساب ها و رگولاتوری:
برند فیبوگروپ با داشتن رگولاتوری های معتبر این اجازه و حق را به Regulator (سازمان های نظارت کننده بر عملکرد بروکر) می دهد که آنها به شکل ادواری و منظم بر کلیه عملیات مالی و اجرایی آنها نظارت داشته و هیچ نکته ای از دید آنها پوشیده نماند. اطلاعات بیشتر.

🔴 مستندات سازمان های نظارت کننده و بیمه گر:
مشخصات رگولاتوری های بروکر فیبوگروپ. اطلاعات بیشتر.

🔴 نحوه افتتاح حساب واقعی در فیبوگروپ:
شما می توانید به راحتی با ارائه تصویر اسکن یک کارت شناسائی (شناسنامه یا پاسپورت یا کارت ملی و یا گواهینامه رانندگی) و یک تلفن همراه و آدرس ایمیل اقدام به ثبت نام و افتتاح حساب نمایید.
برای این منظور در قدم اول می بایست فرم اولیه افتتاح حساب را تکمیل نمایید تا ایمیل راهنمای تصویری را دریافت کرده و بتوانید مراحل کار را دنبال کنید. فرم افتتاح حساب.

🔴 نحوه شارژ حساب (واریز و برداشت ریالی)
برای مشتریان "ایران بورس آنلاین" خدمات واریز و برداشت ریالی ارائه می گردد. یعنی واریز ریالی از سوی شما و شارژ حساب تان به صورت دلاری در طی چند ساعت بدون نیاز به پول های الکترونیکی مانند وب مانی Web Money، و همچنین برداشت از حساب و دریافت معادل ریالی آن در طی یک روز کاری.
به عبارت دیگر واریز اولیه برای شارژ حساب، شارژ مجدد حساب و برداشت از حساب بر مبنای نرخ روز حواله در کوتاهترین زمان (طی چند ساعت در همان روز) صورت می پذیرد.


🔴 حداقل سرمایه برای افتتاح حساب : 300 دلار آمریکا

🔴 افتتاح حساب دمو در بروکر فیبوگروپ:
با افتتاح یک حساب آزمایشی رایگان، بیشتر با بروکر فیبوگروپ آشنا شوید. افتتاح حساب دمو

🔴 نرم افزار معاملاتی متاتریدر MT4:
فیبوگروپ حساب های خود را از طریق پلتفرم معاملاتی متاترید 4 نسخه ویندوز برای کامپیوترهای شخصی، متاتریدر گوشی موبایل و تبلت، نسخه آندروید Android و آی او اس iOS ارائه می نماید.

🔴 مشخصات حساب های فیبوگروپ:
در حساب استاندارد MT4 Fixed فیبوگروپ امکان انجام معاملات در حجم های مختلف میکرو 0.01 لات، مینی 0.1 لات و 1 لات استاندارد بر روی یک حساب امکان پذیر است. میزان اسپرد از 1:1 تا 1:500 قابل تغییر است، و می توانید حساب های فاقد سواپ Swap Free (حساب اسلامی بدون بهره شبانه) افتتاح کنید. اطلاعات بیشتر

آیا در حال حاضر مشتری فیبوگروپ هستید و تصمیم دارید از خدمات واریز و برداشت ریالی در کنار سایر خدمات رایگان ما استفاده نمایید ؟ برای این منظور در قدم اول میبایست یک ایمیل به آدرس farsi@fibogroup.com ارسال نمایید و از آنها بخواهید که حساب شما را به لیست مشتریان "ایران بورس آنلاین" منتقل کنند، بعد از ارسال ایمیل مورد نظر، از طریق ایمیل (info@iranbourseonline.com) به ما اطلاع دهید تا اقدام و پیگیری لازم انجام شود.

بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین
بخش پشتیبانی سلف سرویس ایران بورس آنلاین