افتتاح حساب معاملات ارز در بروکرهای ویندسوربروکرز، فیبوگروپ، آلپاری

برای افتتاح حساب واقعی معاملات ارز در هر یک از کارگزاران کافیست با ما در تماس باشید . > کلیک کنید

کارشناسان ما در طول هفته (یکشنبه تا جمعه) از ساعت 9:00 الی 18:30 (به وقت تهران) پاسخگو و راهنمای شما خواهند بود
 ( تلفن تماس دفتر دبی - 0097142500030 )

ایران بورس آنلاین امکان افتتاح حساب معاملات ارز واقعی در سه بروکر (  Windsor Brokers , Fibo-group , Alpari ) ، ویندزور بروکرز، فیبوگروپ و آلپاری را برای شما فراهم آورده است، شما می توانید برحسب شرایط خود و ویژگی ها و خصوصیات هریک از این سه بروکر ( کارگزار ) یکی را جهت افتتاح حساب انتخاب نمائید تا از کلیه خدمات ویژه و رایگان ما بهره مند شوید .

*** با مزایای افتتاح حساب در کارگزاران معتبر بازار معاملات ارز ؛ از طریق "ایران بورس آنلاین" بیشتر آشنا شوید > کلیک کنید

توجه داشته باشید! کلیه خدمات پشتیبانی ایران بورس آنلاین رایگان بوده و هیچگونه هزینه مازاد ، برای این سرویس ها دریافت نمی گردد، به عبارت دیگر اقدام جهت افتتاح حساب با کارگزاران فیبوگروپ، ویندزوربروکرز و آلپاری  چه به شکل مستقیم و چه از طریق ایران بورس آنلاین هزینه ای یکسان داشته، با این تفاوت که شما می توانید از خدمات پشتیبانی مشتریان ما به نحو احسن استفاده نمائید. (میزان اسپردهای ایران بورس آنلاین، کاملا با اسپردهای بروکر برابر و همسان بوده و خدمات پشتیبانی مشتریان برای هر دو کارگزار یکسان می باشد)

خدمات پشتیبانی در سطوحی متمایز اساس و پایه سرویس دهی ما به مشتریان میباشد ، پاسخگوئی در طول هفته به شکل آنلاین ، تلفنی و یا حضوری ، به گونه ایست که همواره کارشناسان ایران بورس آنلاین را در کنار خود احساس خواهید نمود. این سطح از خدمات پشتیبانی بخصوص برای افراد تازه کار در این بازار که از ابتدا نیاز به راهنمائی و اطلاع رسانی شفاف دارند بسیار راهگشا میباشد.

هدف ما فراهم آوردن شرایطی مطلوب ، مطمئن و کم هزینه برای شما از نخستین قدم ها در این بازار بوده ( انتخاب کارگزار ،افتتاح حساب ، ارسال حواله و ... ) تا با کمترین میزان ریسک ، اتلاف وقت و سرمایه به فعالیت خود بپردازید ،کلیه این خدمات رایگان میباشد و با بهترین کیفیت ارائه میگردد .


*** آشنائی با کارگزار فیبو گروپ              > کلیک کنید 
*** فرم افتتاح حساب در بروکر فیبوگروپ   > کلیک کنید

*** آشنائی با کارگزار ویندسور بروکرز      > کلیک کنید
*** فرم افتتاح حساب در بروکر ویندسور     > کلیک کنید

*** آشنائی با کارگزار آلپاری                   > کلیک کنید

*** فرم افتتاح حساب در بروکر آلپاری        > کلیک کنید


  

 


مشاهده آنلاین نمونه فیلمهای آموزشی دوره "غیرحضوری آموزش جامع معاملات ارز"

فیلم معاملات ارز


افتتاح حساب واقعی افتتاح حساب مجازی

نمایش تمامی نرخ ها


My status