افتتاح حساب مجازی در فیبوگروپ

افتتاح حساب مجازی در فیبوگروپ

هدف از افتتاح حساب آزمایشی رایگان ( افتتاح حساب مجازی ) در فیبوگروپ ، آشنائی بیشتر شما از چگونگی انجام معاملات در بورس های بین المللی بوده . در افتتاح حساب آزمایشی رایگان برای شما مبلغی سرمایه اولیه برای انجام معاملات به شکلی مجازی از سوی کارگزار تخصیص می یابد ، تا بتوانید همانند افرادی که حساب های واقعی دارند، به معاملات خود بپردازید ،توجه داشته باشید که شرایط عینا ،شرایط بازار واقعی بوده و تنها مبلغی که کارگزار شما را شارژ نموده برای تمرین بیشتر و آشنائی شما با فضای بازار بوده و پولی واقعی رد و بدل نمیشود .


در بروکر فیبو گروپ شما می توانید دو نوع حساب آزمایشی را افتتاح کنید :

* حساب عادی (اعتبار آن تا یکماه میباشد)
* حساب ویژه (اعتبار آن بیشتر از یکماه میباشد)


 *** افتتاح حساب معمولی دمو :


1 - برای افتتاح حساب مجازی در فیبوگروپ ابتدا میبایست فرم اطلاعات را تکمیل نمایید، پس از آن یک ایمیل که حاوی لینک فعالسازی میباشد به آدرس ایمیل شما ارسال میگردد و ... ؛توجه داشته باشید که در انتهای فرم افتتاح حساب مجازی در پاسخ به پرسش "شما با شرکت فیبو گروپ چطوری آشنا شدید" ،گزینه "نماینده آی بی" را انتخاب نموده و در باکس مربوطه عبارت "Iran Bourse Online" را وارد نمایید . کلیک کنید

توجه داشته باشید که طبق مقررات بروکر فیبوگروپ حساب هایی که با ذکر اطلاعات تماس نادرست افتتاح شده باشند، بطور اتوماتیک توسط سیستم طی سه روز از تاریخ ثبت، حذف می شوند.


2 - نرم افزار متاتریدر ۴ فیبو گروپ را از اینجا دانلود کرده و سپس آن را بر روی کامپیوتر خود نصب کنید ؛ بعد از نصب و اجرای برنامه متاتریدر ، در پنجره ی باز شده برروی Cancel کلیک کرده و از منوی File برروی Login کلیک کنید. شماره ی Login و Password خود را وارد کرده ، سرور FIBO-FIBO Group MT4 Demo Server را انتخاب نموده و برروی OK کلیک کنید.

راهنمای نصب و راه اندازی نرم افزار متاتریدر فیبوگروپ - کلیک کنید

*** افتتاح حساب ویژه دمو :
به منظور این که حساب دموی عادی شما بعد از یک ماه غیر فعال نشود و در دراز مدت بتوانید فعالیت نمایید ، اطلاعات زیر را به آدرس ایمیل بخش فارسی فیبوگروپ (farsi@fibogroup.com) ارسال نمایید:

1) شماره حساب دمو (همان شماره Login):
2) نام و نام خانوادگی :
3) آدرس ایمیل :
4) تلفن :
5) شهر :


افتتاح حساب واقعی افتتاح حساب مجازی

نمایش تمامی نرخ ها


My status